MIKOŁAJKI W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 9 grudnia 2018r. w Urzędzie Gminy Terespol obchodziliśmy wielkie święto - imieniny Mikołaja! W związku z tym postanowiliśmy zaprosić wszystkie dzieci z Gminy Terespol, aby wspólnie uczcić ten wyjątkowy dzień. Organizatorami Mikołajek był św. Mikołaj oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylanach.

Kliknij aby powiększyćWiele radości przyniosła zabawa z Mikołajką i Reniferkiem, a pięknie mieniące się w świetle kolorofonów bańki oraz piana imitująca śnieg wprowadziła niesamowity magiczny klimat. W programie znalazły się również warsztaty ozdób świątecznych. Każdą samodzielnie wykonaną ozdobą dzieci dekorowały choinkę, która obecnie stanowi piękną świąteczną wystawę prac. Dodatkowo dla uczestników Mikołajek przygotowany był poczęstunek, natomiast rodzice i opiekunowie mogli zrelaksować się w mini kafejce. Oczywiście nie mogło tego dnia zabraknąć głównego solenizanta – św. Mikołaja, który obdarował upominkami ponad 200 dzieci zebranych w budynku Urzędu Gminy Terespol.

Kliknij aby powiększyć  Kliknij aby powiększyć