BIP
BIP

Twierdza Kobylany - Az Bud Komarówka Podlaska

Kliknij aby powiększyćW dniu 01 września na boisku sportowym w Dobryniu Dużym rozpoczęliśmy zmagania w Okręgowej Lidze młodzika starszego. W tym sezonie do ligi przystąpiło 9 drużyn, łącznie z naszą. Powstały nowe zespoły takie jak: Az Bud Komarówka Podlaska, Olimpia Jabłoń, LKS Milanów oraz Tytan Wisznice.

W pierwszym meczy zmagań w lidze mieliśmy okazję gościć Az Bud Komarówkę Podlaską. Mecz zaczęliśmy spokojnie ze względu na rozpoznanie przeciwnika i rozpatrywanie siły drużyny przeciwnej. Po paru minutach meczu Twierdza już wiedziała i zdała sobie sprawę, że mecz będzie prowadzony pod nasze dyktando ponieważ przeciwnik jest nowym zespołem bez zgrania i założeń taktycznych. Przejęliśmy kontrolę w meczu i doprowadzaliśmy do coraz do groźniejszych akcji. Bramki padły już po upływie 10 minut. Akcje lewym i prawym skrzydłem przynosiły groźne akcje i bramki. W środku pola rządził Szymon Kowaluk i to on posyłał piłki za linię obrony przeciwnika a Michał Nowicki praktycznie wszystko wykorzystywał. Rozsypał się worek z bramkami i do przerwy schodziliśmy z prowadzeniem 6:0.

Po przerwie kontrolowaliśmy grę i dalej staraliśmy się strzelić więcej bramek. W drugiej połowie strzeliliśmy jeszcze 2 bramki i zakończyliśmy spotkanie z wynikiem 8:0. Bardzo dobry początek nowego sezonu naszej drużyny. Miejmy nadzieję, że dalej będzie tak samo, a może i jeszcze lepiej.

Bramki: Michał Nowicki x 5, Szymon Kowaluk x 2, Michał Caban

Skład: Myśliwiec, Kubicki, Sawczuk, Nowicki, Wawryszewicz, Jastrzębski, Kowaluk,
Dac, Caban, Józefczuk, Jaszczuk, Tarasiuk, Sitniczuk, Chuda.