GMINNY DZIEŃ RODZINY 2018 JUŻ ZA NAMI...

Kliknij aby powiększyć3 czerwca 2018r. już po raz trzeci spotkaliśmy się w Kobylanach na Gminnym Dniu Rodziny. Organizatorem imprezy była Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

Na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku dla najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji m.in. dmuchańce, czy też wirtualna kapsuła przygód, w której w realnej rzeczywistości dziecko mogło Kliknij aby powiększyćzostać np. kierowcą formuły 1.  Na scenie zaś oprócz naszych lokalnych zespołów: ZTL „Obertas”, „Łobaczewianek” czy też „Twelve” czekała całkiem pokaźna, bo licząca prawie 100 osób delegacja zespołów „Victory” i „Raise Dance” z granicznego miasta Brześć. Bogactwo gatunków tanecznych i muzycznych przyciągało uwagę i robiło wrażenie na widzach. Przy scenie czekały również stoiska promocyjne tygodnika „Podlasiak”, portalu Biała24, kosmetyków Colway, oraz Bialski Klub Karate Kyokushin, który zaprezentował swoje możliwości szerszej publiczności.

Kliknij aby powiększyćPo godzinie 20.00 na scenie zaprezentował się zespół „Zorka”. Ich melodyjne piosenki w języku ukraińskim, białoruskim i rosyjskim wprowadziły widzów w taneczny nastrój. Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była grupa Piękni i Młodzi. Ich przeboje: „Niewiara”, "Jedno słowo", "Kocham się w Tobie", "Tak już bez Ciebie", czy też „Ona jest taka cudowna” plus dobry kontakt z widzem wokalistki Magdy Nadrożnej rozgrzały publiczność do czerwoności. Oczywiście nie Kliknij aby powiększyćobyło się bez bisu.

I tym oto akcentem zakończyliśmy trzeci Gminny Dzień Rodziny. Organizatorzy dziękują przybyłym za tak liczną obecność oraz ciepłą i rodzinną aurę, która zapanowała na terenie rekreacyjnym przy kąpielisku. Mamy nadzieję, że atmosfera niedzielnej imprezy udzieliła się wszystkim i nie opuści nikogo do przyszłego roku 😉