FACEBOOK
BIP
BIP

SPLGMP Rogoźnica -Twierdza Kobylany

Kliknij aby powiększyćW dniu 20 maja na boisku sportowym w Rogoźnicy został rozegrany mecz  o mistrzostwo klasy A pomiędzy SPLGMP Rogoźnicą a Twierdzą Kobylany. Od samego początku meczu Gospodarze próbowali przejąć inicjatywę w meczu. Starali się  także strzelić szybko bramkę i uspokoić spotkanie. Pomimo prób nie udawało się stworzyć dogodnych sytuacji drużyny z Rogoźnicy. Niecelne strzały na bramkę oraz straty piłki doprowadzały do bezradności drużyny przeciwnej. Twierdza zaczęła dochodzić do głosu i lekko przeważać w meczu a zwłaszcza w środkowej strefie boiska. Celne strzały naszej drużyny na bramkę przeciwników nie przynosiły bramki. Udało się to w 35 minucie meczu. Po ładnej akcji w środku boiska Kacper Szymański popisał się ładnym oddaniem za linię obrony Rogoźnicy a dobiegający do piłki Kamil Wereda pewnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza Gospodarzy i cieszyliśmy się z prowadzenia.

W końcówce pierwszej połowy bardzo groźnie było pod nasza bramką lecz Sebastian Śreniawski wybił piłkę z linii bramkowej i do przerwy był wynik 0:1. Po przerwie Trener Rogoźnicy dokonał wielu zmian i wprowadził wielu zawodników ofensywnych. Akcje Gospodarzy raz za raz przerywali obrońcy z Twierdzy. Zaczęliśmy kontratakować i stwarzać sobie sytuacje sam na sam z bramkarzem, lecz byliśmy nieskuteczni. Liczne akcje w drugiej połowie meczu mogły nam dać bardzo okazały wynik. Mecz zakończył się zwycięstwem naszej drużyny nad 3 drużyną w tabeli i zdobyciem punktów na bardzo trudnym terenie.

Bramki: Wereda Kamil

Skład: Greczuk Bartłomiej – Kuśmierczyk Tomasz, Piasecki Krzysztof , Piasecki Sebastian, Śrenawski Sebastian – Szymański Kacper, Nowicki Karol, Zbiciak Marek, Poczynajło Kamil, Wereda Kamil – Oniszczuk Dawid

Rezerwowi: Wołoszuk Piotr, Klekotka Bartłomiej, Sawczuk Grzegorz