FACEBOOK
BIP
BIP

Twierdza Kobylany - Granica Terespol 0:0

W dniu 28 kwietnia na boisku w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej Młodzika Młodszego pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Granicą Terespol.

Od pierwszej minuty spotkania mecz był bardzo wyrównany. Sytuacje z jednej jak i z drugiej strony nie przynosiły bramek. Gra i walka toczyły się na całym boisku, lecz najbardziej w środkowej strefie boiska. Zespół z Kobylan nie dopuszczał do sytuacji bramkowych i dzielnie bronił dostępu do własnej bramki. W jednej z sytuacji zawodnik Gospodarzy otrzymał piłkę ze środka boiska i ruszył w stronę bramki Terespola, jednak ostatni obrońca drużyny przeciwnej przerwał atak i nie doprowadził do utraty bramki. Do przerwy był bezbramkowy remis.

Po przerwie sytuacja na boisku lekko się zmieniła, ponieważ oprócz walki na całym boisku obu drużyn, zespół z Kobylan zaczął wypracowywać sytuacje bramkowe i nieznacznie przeważać na boisku. Po kilku składnych sytuacjach bramkowych zawodnicy Twierdzy jednak nie zdołali strzelić bramki. Groźny strzał oddał zawodnik Granicy w końcówce meczu z rzutu wolnego, jednak bramkarz Twierdzy popisał się przepiękną paradą i sparował piłkę do boku co uchroniło zespół z Kobylan od straty bramki i zremisowaniu meczu z Granicą Terespol. Ostateczny wynik spotkania to remis 0:0. Gra satysfakcjonuje i pozwala myśleć optymistycznie w walce o kolejne punkty w Okręgowej Lidze Młodzika Młodszego. Każdy punkt liczy się o jak najwyższą lokatę na koniec sezonu ligi.

Skład: Myśliwiec Krystian, Sawczuk Karol, Kubicki Marcel, Nowicki Michał, Stoma Michał, Wawryszewicz Kacper, Kowaluk Szymon, Dac Mikołaj, Caban Michał, Józefczuk Maciej, Rubach Krystian, Tarasiuk Andrzej, Sitniczuk Kacper, Chuda Szymon.