FACEBOOK
BIP
BIP

LUTNIA PISZCZAC - TWIERDZA KOBYLANY

Kliknij aby powiększyćW dniu 14 kwietnia na boisku sportowym w Piszczacu odbył się mecz o mistrzostwo Ligi Okręgowej młodzika młodszego pomiędzy Lutnią Piszczac a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty w meczu prowadziliśmy grę i stwarzaliśmy sobie mnóstwo sytuacji bramkowych, co przełożyło się na bramki. Drużyna z Piszczaca w dużej części meczu nie potrafiła wyjść z piłką z własnej połowy boiska. Próby akcji z prawej strony boiska drużyny przeciwnej bardzo szybko zostawały przejmowane przez Twierdzę i wykorzystywane w postaci bramki. Twierdza wygrywała wszystkie pojedynki biegowe jak i gry 1x1.

Dyktowaliśmy warunki spotkania pod każdym względem. W środku pola rządził Szymon Kowaluk, który przejmował piłki i nie pozwalał na rozwijanie się akcji drużyny Lutnii Piszczac. Bramkarz Twierdzy nie popisał się interwencjami w meczu ponieważ nie miał okazji. Po wielu bramkach Twierdzy, drużyna się za bardzo rozluźniła co skutkowało niecelnymi strzałami na bramkę Piszczaca oraz obijanie słupków i poprzeczki. Piękna gra w wykonaniu naszej drużyny i okazały wynik przywozimy z wyjazdu do Piszczaca. Wysoka wygrana na pewno podbuduje zawodników w dalszej walce o punkty w lidze młodzika młodszego. Wynik 0:9 odzwierciedla przebieg spotkania z kolosalną przewagą Twierdzy nad Lutnią.

Bramki: Szymon Kowaluk x3, Michał Nowicki x2, Michał Caban, Gabriel Jastrzębski, Kacper Sitniczuk x2.

Skład: Myśliwiec, Sawczuk, Nowicki, Stoma, Kubicki, Wawryszewicz, Jastrzębski, Kowaluk, Dac, Caban, Józefczuk, Jaszczuk, Tarasiuk, Sitniczuk, Chuda.