FACEBOOK
BIP
BIP

TWIERDZA KOBYLANY - AGROSPORT LEŚNA PODLASKA 1:0

Kliknij aby powiększyćW dniu 15 kwietnia na boisku sportowym w Dobryniu Dużym odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Twierdzą Kobylany, a Leśną Podlaską . Od pierwszego gwizdka sędziego przeważaliśmy na boisku. Wygrywaliśmy walkę w środku pola jak i w bocznych sektorach boiska. Liczne strzały na bramkę przeciwników zza pola karnego nie mogły znaleźć drogi do siatki. Dopieliśmy swego w 44 minucie spotkania. Bramkę strzelił Kacper Kłosowski, który wykończył dośrodkowanie Tomka Kuśmierczyka z bocznej strefy boiska. Był to pierwszy mecz Kacpra w naszej drużynie i bramką w meczu debiutanckim. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 1:0.

Po przerwie drużyna przyjezdna zaczęła dochodzić do głosu i stwarzać sobie sytuacje, lecz nie mogli znaleźć sposobu na rozpracowanie naszej defensywy. Przeciwnicy przeszli na grę z 3 obrońcami w linii obrony, co dało więcej miejsca na szybki atak z naszej strony. Po pięknej ,,kontrze” strzeliliśmy bramkę, jednak sędzia dopatrzył się spalonego naszego zawodnika i nie uznał bramki. Wynik do końca już nie uległ zmianie, choć mogliśmy strzelić bramkę w ostatniej akcji meczu, lecz obrońca z Leśnej zablokował strzał, który zmierzał do bramki. Ładny mecz naszej drużyny i wywalczone 3 punkty z Leśną Podlaską, z drużyną z którą przegraliśmy jesienią 0:2. Cieszymy się z wygranej oraz z nowych zawodników, którzy już strzelają bramki dla Twierdzy w ważnych meczach rundy wiosennej.

Bramki: Kacper Kłosowski

Skład: Mincewicz Karol – Kuśmierczyk Tomasz, Piasecki Krzysztof, Kukawski Bartosz, Świstun Dawid – Nowicki Adrian, Nowicki Karol, Wróblewski Paweł, Wołoszuk Piotr, Zbiciak Marek, Kłosowski Kacper.

Rezerwowi: Sawczuk Grzegorz, Śreniawski Sebastian, Ostrożański Dawid, Wereda Kamil, Oniszczuk Dawid, Łuciuk Andrzej.