FACEBOOK
BIP
BIP

DĄB DĘBOWA KŁODA - TWIERDZA KOBYLANY 1:1

W dniu 8 kwietnia na boisku sportowym w Dębowej Kłodzie odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej o mistrzostwo klasy A pomiędzy Dębową Kłodą, a Twierdzą Kobylany. Od pierwszej minuty spotkania mecz był wyrównany. Ataki jednej jak i drugiej drużyny nie przynosiły bramki. Po przypadkowej akcji zawodnik Dębu znalazł się w klarownej sytuacji sam na sam z bramkarzem naszej drużyny, zaś piękną interwencją sparował on piłkę na rzut rożny. W 20 minucie mogliśmy się cieszyć ze strzelonej bramki po pięknym strzale z ,,woleja” sprzed pola karnego autorstwa Pawła Wróblewskiego. Paweł jest nowym nabytkiem naszego klubu  i w debiucie strzelił piękną bramkę.

Nie cieszyliśmy się zbyt długo z wyniku, ponieważ 10 minut później piłkarz drużyny przeciwnej wrzucił piłkę do bramki z rzutu wolnego. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, schodziliśmy do szatni przy remisie 1:1. Druga połowa to bardzo dobra gra naszej drużyny. Brak odrobiny szczęścia oraz zimnej krwi w wykończeniu kolejnej akcji sam na sam z bramkarzem. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, chociaż zostaje niedosyt po niewykorzystanych licznych akcjach „oko w oko” z bramkarzem drużyny przeciwnej. Cenny punkt przywieziony z dalekiego wyjazdu będzie się liczył w utrzymaniu Twierdzy w lidze.

Bramki: Paweł Wróblewski

Skład: Sawczuk Grzegorz – Kuśmierczyk Tomasz, Piasecki Krzysztof, Kukawski Bartosz, Świstun Dawid – Szymański Kacper, Nowicki Karol, Wróblewski Paweł, Wołoszuk, Piasecki Sebastian, Butrym Piotr.

Rezerwowi: Świderski Rafał, Sosidko Marek, Poczynajło Kamil, Krawczyk Kamil.M