Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE SENIORÓW W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćKażdy z nas przeżywa święta w sposób indywidualny, a okres świąteczny dodatkowo skłania nas do refleksji nad własnym życiem. Chęć bycia razem to najważniejsze przesłanie Świąt Bożego Narodzenia, dlatego też w tym roku już po drugi przedstawiciele Urzędu Gminy Terespol: Wójt Gminy oraz Przewodniczący Rady Gminy zaprosili Seniorów z całej gminy, którzy ukończyli 75 lat, na uroczyste świąteczne spotkanie, które odbyło się 10 oraz 17 grudnia 2017r. w świetlicach wiejskich w Małaszewiczach i Małaszewiczach Dużych.

>>> Galeria zdjęć ze spotkania w Małaszewiczach Dużych <<<

>>> Galeria zdjęć ze spotkania w Małaszewiczach <<<

Kliknij aby powiększyćNa początku spotkania wszystkich przybyłych gości powitał Włodarz naszej gminy, a następnie Pani Dyrektor GCK zaprosiła na koncert kolęd w wykonaniu Zespołu Hard Gock. Po występie nadszedł czas na najważniejszą część spotkania - symboliczne dzielenie się opłatkiem oraz składanie świątecznych życzeń. Tego dnia nie mogło oczywiście zabraknąć tradycyjnego barszczu, krokietów z grzybami, ryby czy aromatycznych ciast, których zapach wprowadził niesamowity klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Kliknij aby powiększyćW związku z Jubileuszem 25 – lecia istnienia Gminy Terespol, po części oficjalnej gościom zaprezentowany został krótki film obrazujący dokonania tych 25 lat. Ostatnim punktem programu, nieco odbiegającym od charakteru spotkania, był koncert biesiadny, z pozytywną dawką humoru w wykonaniu Kapeli Podwórkowej Klawa Ferajna z Białej Podlaskiej.

Drodzy Seniorzy,

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam dużo zdrowia, a ponadto ciepłych kochających serc, bliskości, radości i pokoju.

 

Magdalena Jaszczuk