Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
MIKOŁAJKI W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćUbiegła niedziela 3 grudnia 2017r. upłynęła w bardzo ciepłej i magicznej atmosferze, ponieważ w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy Terespol obchodziliśmy kolejne imieniny św. Mikołaja! Świętując ten dzień wzorem poprzedniego roku zaproszone zostały wszystkie dzieci z terenu gminy Terespol.

>>> Galeria zdjęć <<<

Organizatorami Mikołajek był św. Mikołaj, Gmina Terespol oraz Gminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach.

Kliknij aby powiększyćNa początek w programie znalazły się energiczne zabawy z animatorem FanTomaszem. Niedługo później uczestnicy przenieśli się w magiczny świat czarów, niezapomniany pokaz magii zaprezentował specjalny gość – iluzjonista Pan Mariusz Czajka, który dostarczył wszystkim masę pozytywnych wrażeń. Na zakończenie emocjonującego popołudnia nadszedł długo wyczekiwany moment – odwiedziny św. Mikołaja, który dźwigając swój worek niezmordowanie, wszystkim grzecznym dzieciom rozdawał słodkości i upominki. Tradycyjnie dla uczestników Mikołajek przygotowany był poczęstunek, natomiast rodzice i opiekunowie mogli zrelaksować się w mini kafejce.

Kliknij aby powiększyćMamy nadzieję, że to mikołajkowe spotkanie dostarczyło wszystkim niezapomnianych emocji i wprawiło w świąteczny nastrój.

Magdalena Jaszczuk