Gminne Centrum Kultury

POLECAMY:
Blog "Forty i my"

Klub Strzelecki "KALIBER"

Urząd Gminy Terespol

Jesteśmy na FACEBOOK'u
FACEBOOK
BIP
BIP
TWIERDZA KOBYLANY - DĄB DĘBOWA KŁODA 3:2!

W dniu 20 sierpnia na boisku przy pomniku Wrota Wolności odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Twierdzą Kobylany a Dębem Dębowa Kłoda. Od pierwszego gwizdka sędziego goście starali się atakować naszą bramkę i przejąć inicjatywę w meczu. Udało im się dopiąć swego po stałym fragmencie gry i niefortunnej próbie wybicia piłki przez naszego zawodnika, co zaskutkowało uderzeniem piłki w rękę i podyktowaniem rzutu karnego drużynie przeciwnej. Rzut karny został strzelony i przegrywaliśmy 1:0, po tej bramce w niemalże identycznej sytuacji nasza drużyna wywalczyła rzut karny, którego zamienił na bramkę Karol Nowicki.

Po przerwie my przejęliśmy inicjatywę co skutkowało licznymi akcjami i zdobyciem bramki uderzeniem głową przez Kamila Poczynajło - po wcześniejszym dośrodkowaniu Dawida Oniszczuka. Następną bramkę strzelił sam asystujący przy bramce numer dwa czyli Dawid Oniszczuk, przelobował on bramkarza i wpakował piłkę do siatki. Przeciwnicy zaczęli atakować co przyniosło skutki w postaci drugiej bramki. Jednak do końca wynik pozostał niezmienny i zakończył się wygraną naszej drużyny 3:2. Sukces i radość naszej drużyny ,,beniaminka’’ w klasie A w pierwszej kolejce.

Bramki: Karol Nowicki (rzut karny), Kamil Poczynajło, Dawid Oniszczuk. Skład: Sawczuk – Kuśmierczyk, Piasecki K. , Kukawski, Ostapczuk – Szymański, Nowicki K. , Klekotka, Poczynajło K. – Nowicki A. , Wereda Rezerwowi: Oniszczuk (Wereda, 50’) Śreniawski ( Ostapczuk, 46’) Piasecki S. (Nowicki A. , 75’) Poczynajło Ł. , (Piasecki K. , 80’) Krawczyk.