FACEBOOK
BIP
BIP

SEBASTIAN IDZIE W ŚLADY SIOSTRY

Kliknij aby powiększyćBardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Ośrodku Kultury w Kobylanach podczas rozegranych w Siedlcach w dniach 4-7 maja Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS do 15 i 17 lat.

Złoty medal w kategorii do 69 kg w grupie młodzików (15 lat) wywalczył Sebastian Kłos, młodszy brat Patrycji – wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych oraz reprezentantki Polski. Sebastian Kliknij aby powiększyćustanowił swoje nowe rekordy życiowe w rwaniu (82 kg) i podrzucie (95 kg), co w dwuboju dało 177 kg i zdecydowane zwycięstwo. Srebrny medal w kat. 105 kg wśród juniorów młodszych (17 lat) wywalczył Hubert Myć z wynikiem 183 kg (83+100). Wysokie lokaty w zawodach wywalczyli również pozostali zawodnicy GCK Kobylany: V w kategorii 58 kg U15 była Julia Popis (92 kg), ta samą lokatę wywalczył w kat. 50 kg młodzików Łukasz Bogusz (92 kg) VI miejsce w kat. 94 kg wśród juniorów młodszych uzyskał Bartłomiej Greczuk (204 kg), na VII miejscu rywalizację w kat. 48 kg (U15) zakończyła Kinga Ciura (72 kg), na IX Krzysztof Żuk występujący w kat. 94 kg (U17) z wynikiem 180 kg.

Pechowo start zakończył trzeci po rwaniu z wynikiem 57 kg (rekord życiowy) w kat. 50 kg Kacper Bogusz. Pewny medalista nie zaliczył niestety żadnego podejścia w podrzucie na 75 kg i nie został sklasyfikowany w dwuboju. Szkoda!