FACEBOOK
BIP
BIP

Mecz SRG SŁAWATYCZE vs KS TWIERDZA KOBYLANY

Kliknij aby powiększyćOstatni już mecz tej rundy jesiennej odbył się 23 października 2016 r. na Stadionie przy ul. Polnej w Sławatyczach.

5 Grzegorz Sawczuk

W pierwszej połowie, w 11 minucie z rzutu rożnego padła pierwsza bramka. Napastnik Twierdzy Kobylany Sebastian Piasecki wyprzedził obrońcę drużyny przeciwnej i strzałem po długim rogu umieścił piłkę w bramce. Zacięta walka obu drużyn doprowadziła do wyrównania w 18 minucie, po kontrze drużyny ze Sławatycz.

W drugiej połowie między 45 a 60 minutą meczu drużyna ze Sławatycz przejęła inicjatywę, ale to nie przeszkodziło Naszej drużynie i po prostopadłym podaniu Kamila Poczynajło do Karola Nowickiego padła druga bramka. SRG Sławatycze rzuciły się do ataku, jednak obrona KS Twierdzy Kobylany skutecznie uniemożliwiała przeciwnikom strzelenie bramki. Pomimo wielu niewykorzystanych 100 % okazji Twierdza ostatecznie wygrała spotkanie!

KS TWIERDZA KOBYLANY  2 : 1  SRG SŁAWATYCZE