WYCIECZKA KRAKÓW - ENERGYLANDIA

ENERGYLANDIĘ - największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący 133 atrakcje, które znajdują się na obszarze 74 hektarów oraz piękne zabytki KRAKOWA odwiedziła w dniach 12-13 sierpnia 2024r. grupa żądnych przygód wycieczkowiczów. Wyjazd zorganizowany został przez Gminne Centrum Kultury w Kobylanach w ramach „Akcji na wakacje”.

W programie wycieczki znalazło się m.in.: zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: Rynek Główny z Kościołem Mariackim, Ratuszem, Sukiennicami, okno papieskie. Zwiedzanie Dzwonu Zygmunta, Grobów Królewskich oraz Muzeum Katedralnego. Drugi dzień w całości poświęcony był zabawie w Parku Rozrywki Energylandia, który oferuje 7 różnych tematycznie stref zabawy: Bajkolandia, Strefa familijna, Strefa ekstremalna, Water Park, Smoczy Gród, Aqualantis, Sweet Valley.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za cudownie spędzony czas oraz profesjonalną koordynację wyjazdu biurze podróży Mario Presto.