OTWARTY TURNIEJ FIFA 24

W poniedziałek 22 lipca 2024r. w Dziele Międzyfortowym Kobylany I odbył się kolejny Otwarty Turniej FC24. Przyciągnął on 11 zapalonych graczy. Turniej odbył się w historycznej scenerii Dzieła Międzyfortowego Kobylany I.

Turniej był pełen emocji i zaciętych pojedynków. Gracze pokazali najwyższy poziom umiejętności i strategii, starając się zdobyć upragnione nagrody. Atmosfera była niesamowita, a duch rywalizacji można było wyczuć w powietrzu.

W tym roku zwycięzcą został Wiktor Antonowicz, II – miejsce zajął Karol Dawidziuk, zaś na najniższym stopniu podium uplasował się Szymon Lewczuk. Dla najlepszych zawodników czekały wyjątkowe nagrody - piłki z Euro 2024!, pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki od Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach

Gratulujemy pierwszej trójce oraz pozostałym uczestnikom. Dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju, a także za emocjonującą, niezwykle ciekawą oraz czystą grę.