FESTIWAL POLSKA OD KUCHNI

Szczegółowe informacje dostępne pod adresem:

www.festiwalpolskaodkuchni.pl

KONCERT - Małaszewicze Ukrainie

Informacja "Orlik" w Kobylanach

Dzień Kobiet w Gminie Terespol

Kliknij aby powiększyćNiedziela 13 marca 2022r. zapisała piękną kartę w tegorocznym kalendarzu imprez organizowanych przez Urząd Gminy Terespol oraz Gminne Centrum Kultury w Kobylanach. Późnym popołudniem w Sali Konferencyjnej urzędu odbył się Gminny Dzień Kobiet - wyjątkowe spotkanie z wyjątkowymi gośćmi.

Wydarzenie rozpoczęło się od ciepłych słów Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Doroty Szelest oraz serdecznych życzeń Wójta Gminy Terespol Krzysztofa Iwaniuka, które skierowane były do wszystkich przybyłych na uroczystość Pań. Nie zabrakło również gestu solidarności z uczestniczącymi w spotkaniu obywatelkami Ukrainy, które obecnie przebywają wśród rodzin mieszkających na terenie gminy Terespol.

MIESZKAŃCY GMINY TERESPOL SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Kliknij aby powiększyćW imieniu Wójta Gminy Terespol serdecznie dziękujemy za życzliwość okazaną podczas zbiórki najpotrzebniejszych artykułów dla uchodźców z Ukrainy. Ten nieoceniony gest, w trudnych dla naszych sąsiadów czasach, jest wyrazem Państwa empatii i potrzeby niesienia bezinteresownej pomocy. Do akcji włączyły się następujące podmioty, które przeprowadzały zbiórki:

- Urząd Gminy Terespol
- Gminne Centrum Kultury w Kobylanach
- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kobylanach
- Szkoła Podstawowa im. J.U. Niemcewicza w Neplach
- Zespół Szkół im. K. Makuszyńskiego w Małaszewiczach
- Parafia pw. św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Małaszewiczach
- Koło Gospodyń Wiejskich z Samowicz
- „Stowarzyszenie Kobiet Koroszczyn”
- Koło Aktywnych Kobiet z Łobaczewa Małego