Szkolenie on-line PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
ZAWODY W PODNOSZENIU CIĘŻARÓW - MAŁASZEWICZE 2021

OTWARCIE WYSTAWY - HISTORIA 34 PUŁKU PIECHOTY

Kliknij aby powiększyćW niedzielę 19 września 2021r. na Dziele Międzyfortowym Kobylany I nastąpiło otwarcie wystawy pt. „Historia 34 Pułku Piechoty” przygotowanej w ramach projektu „… bo Niepodległa jest dla wszystkich” dofinansowanego ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Wystawa składa się z kilkunastu plansz z tekstem i archiwalnymi fotografiami przedstawiającymi dzieje 34 Pułku Piechoty. Narrację uzupełniła prelekcja lokalnego regionalisty i miłośnika historii. W ramach wykładu uczestnicy spotkania mogli poznać losy 34 PP. Wystawa dostępna jest zwiedzającym do 11 listopada 2021r. w godzinach otwarcia Dzieła Międzyfortowego Kobylany I, tj. od poniedziałku do czwartku w godz. 9.00-15.30 oraz w niedzielę w godz. 12.00-18.00. Serdecznie zapraszamy!

GALERIA ZDJĘĆ Z DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH 2021
SPORT TO ZDROWIE!

Kliknij aby powiększyćSport to wszelkie formy aktywności fizycznej, które wpływają na poprawienie naszej kondycji. Tak naprawdę z szeroko pojętą aktywnością ma do czynienia każdy w życiu codziennym. Utrzymywanie dobrej formy znacznie podnosi samoocenę, wydolność i ogólne zdrowie psychiczne. Jest wiele przyjemnych sposobów, aby tę aktywność ruchową pobudzić.

Warsztaty - Poznajemy naszą historię zabytki Gminy Terespol w obiektywie - cz. VI

Kliknij aby powiększyćZa nami szóste, a zarazem ostatnie warsztaty z fotografią dofinansowane ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”, pn. „Poznajemy naszą historię, zabytki Gminy Terespol w obiektywie”.

W poniedziałek 6 września o godz. 16.00 fotografowaliśmy wnętrza cerkwi pw. Opieki Matki Bożej w Kobylanach oraz Pomnik Niepodległości i Nieznanego Żołnierza w Koroszczynie. Jednym z celów szóstego spotkania był Fort VII w Łobaczewie Małym. Niestety ze względu na wprowadzenie stanu wyjątkowego wyjazd w to miejsce był niemożliwy.