I ETAP BUDOWY BOISKA W KOBYLANACH ZAKOŃCZONY

Kliknij aby powiększyćGminne Centrum Kultury z siedzibą w Kobylanach, informuje, iż został zakończony I etap realizacji budowy boiska piłkarskiego przy pomniku Wrota Wolności w Kobylanach (przy drodze krajowej E - 30), a mianowicie wykonanie bramek i piłkochwytów. Dodatkowo boisko zostało wyposażone w ławki z zadaszeniem dla zawodników rezerwowych. Kliknij aby powiększyć

W kolejnym etapie planowane jest wykonanie trybun oraz zaplecza technicznego.

Obecnie przy Gminnym Centrum Kultury został utworzony Klub piłkarski pn. Twierdza Kobylany, który otrzymał licencję Lubelskiego Związku Piłki Nożnej na grę w klasie B seniorów.

Kliknij aby powiększyćWszystkie osoby z terenu Gminy Terespol pragnące wstąpić do klubu, proszone są o zgłaszanie się do trenera, który poinformuje o dalszej procedurze i warunkach wstąpienia do klubu Twierdza Kobylany.

Treningi odbywają się w środy i piątki o godz. 19.00 na boisku.