MANDORIA - rozrywka w Mieście Przygód!

W piątek 9 lutego 2024r. po raz ostatni w te ferie, wybraliśmy się na rodzinną wycieczkę do miejsca pełnego przygód i atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. A miejscem tym jest Mandoria, która znajduje się tuż obok Łodzi, w miejscowości Rzgów.  Skupiając się na odkrywaniu tego Miasta Przygód na pierwszy plan wysuwają się: karuzele, roller-coastery, rowerki wodne, zjeżdżalnie oraz olbrzymi małpi gaj. Oprócz głównych atrakcji i licznych gier zręcznościowych, Mandoria oferuje swoim gościom również strefę gastronomiczną. W międzyczasie można spotkać mandoriańskie maskotki – psotne fretki lub wziąć udział w zabawach z animatorami. Całodniowy pobyt w tym tematycznym parku niewątpliwie dostarczył pozytywnych wrażeń wszystkim uczestnikom piątkowego wyjazdu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku postanowili wspólnie z nami spędzić Ferie Zimowe. Mamy nadzieję, że ten czas był w pełni wykorzystany, spełniliśmy Państwa oczekiwania i  dostarczyliśmy wielu niezapomnianych przeżyć.

Cieszymy się z bardzo dużego zainteresowania naszą zimową ofertą i mamy nadzieję, że podczas letniego wypoczynku również będziecie o nas pamiętać, by wspólnie z ekipą Gminnego Centrum Kultury w Kobylanach bawić się, odkrywać i poznawać nieznane.