Wakacyjna Zabawa Rodzinna w Małaszewiczach Małych

Kliknij by otworzyć galerię zdjęć7 sierpnia 2016 r. w Małaszewiczach Małych odbyła się kolejna edycja „Wakacyjnej Zabawy Rodzinnej”. Do głównych założeń tego rodzinnego święta, oprócz radości i wspólnej zabawy należą: promowanie zdrowego stylu życia, promowanie wartości rodzinnych oraz podkreślanie roli rodziny w procesie wychowywania dzieci i młodzieży. Ponadto spotkanie miało  charakter kulturalno – sportowy i profilaktyczny.

Organizatorami corocznego wydarzenia była Gmina Terespol, Sołtys i Rada Sołecka, a współorganizatorami było Gminne Centrum Kultury i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Najmłodsi mogli wziąć udział w konkurencjach sportowych m.in.: biegu w workach, rzutach do celu czy przeciąganiu liny. Dorośli natomiast mogli się wykazać m.in. w rzucie oponą na odległość czy wyciskaniu ciężarka. Wszystkim zwycięzcom zostały przygotowane nagrody, które wręczył Wójt Gminy Terespol. Na zakończenie jak co roku Organizatorzy przygotowali poczęstunek dla wszystkich uczestników “Wakacyjnej Zabawy Rodzinnej”.
Jest nam niezmiernie miło, że możemy wspierać inicjatywy Sołtysa oraz Rady Sołeckiej, którzy od kilku lat wspaniale integrują dzieci, młodzież oraz rodziny poprzez zabawę.
Serdecznie dziękujemy za włączenie się w organizację oraz aktywny udział w wydarzeniu!