FACEBOOK
BIP
BIP

XIII TURNIEJ O PUCHAR ZIEMI PUŁAWSKIEJ

Kliknij aby powiększyćW dniach 9-10 września w hali OSiR odbył się XIII Turniej o Puchar Ziemi Puławskiej. W zawodach wystąpiło ośmioro zawodników sekcji podnoszenia ciężarów działającej przy Gminnym Centrum Kultury w Kobylanach. W klasyfikacji Sinclaira w kategorii zawodników do 17 lat III miejsce wywalczył Bartłomiej Greczuk z wynikiem 339,86 pkt. W wyższej kategorii wiekowej do lat 20 również III lokatę wywalczył Mateusz Milewicz z rezultatem 293,37 pkt. Wszyscy zawodnicy zajęli wysokie lokaty w swoich kategoriach wagowych.

Dawid Wojewoda - kat. 85 kg - 155 kg - I miejsce do 20 lat

Gratulujemy i życzymy udanych startów podczas VI Turnieju o Puchar Wójta Gminy Terespol, który odbędzie się w dniach 30.09-01.10 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. Reymonta w Małaszewiczach.