NASZE WYDARZENIA:
Listopad 2017

Nie Pon Wto Śr Czw Pt Sob

TWIERDZA KOBYLANY - VICTORIA PARCZEW 3:3

W dniu 3 września na boisku przy pomniku "Wrota Wolności" odbył się mecz o mistrzostwo klasy A pomiędzy Twierdzą Kobylany a Victorią Parczew. Od pierwszej minuty spotkania mecz był wyrównany. Po rozpoznaniu przeciwnika Twierdza zaczęła atakować i przejmować inicjatywę w meczu. Po kilku składnych akcjach Twierdza miała szansę na strzelenie gola, jednak to goście wykorzystali błąd w obronie i strzelili pierwsi bramkę.

Nie czekając długo nasz zespół odpowiedział golem Kamila Poczynajło - strzałem w długi róg bramki, po podaniu Kacpra Szymańskiego. Twierdza atakowała drużynę przeciwną coraz częściej co przyniosło skutek w postaci drugiej bramki strzelonej przez Dawida Oniszczuka - pod poprzeczkę po podaniu Bartka Klekotki. Prowadziliśy 2:1 do przerwy. Po przerwie zespół z Parczewa wykorzystał nasze dwa błędy i wpakował piłkę do bramki. Przegrywaliśmy 3:2, lecz w samej końcówce meczu strzeliliśmy gola na 3:3, bramkę strzelił Adrian Nowicki po pięknym podaniu Kacpra Szymańskiego za linię obrony. Wywalczyliśmy cenny punkt na naszym boisku i sprawiliśmy niespodziankę drużynie przeciwnej.

Bramki: Kamil Poczynajło, Dawid Oniszczuk, Adrian Nowicki

Skład: Sawczuk Grzegorz – Kuśmierczyk Tomasz., Piasecki Krzysztof , Kukawski Bartek, Śreniawski Sebastian – Szymański Kacper, Nowicki Karol , Klekotka Bartek, Poczynajło Kamil – Piasecki Sebastian, Oniszczuk Dawid

Rezerwowi: Ostapczuk Konrad,  Nowicki Adrian, Iwaniuk Kamil, Jóźwik Przemysław, Krawczyk Kamil