FERIE ZIMOWE W GMINIE TERESPOL Z GMINNYM CENTRUM KULTURY

Bal przebierańców 11.02.2015Tradycyjnie, jak co roku, podczas ferii zimowych Gminne Centrum Kultury w Kobylanach przygotowało plan zajęć i zabaw dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Terespol.

W planie ferii znalazły się między innymi zajęcia muzyczne i filmowe, które prowadzone były w salach budynku UG Terespol. Ponadto w świetlicy wiejskiej w Koroszczynie miały miejsce zajęcia plastyczne, natomiast w świetlicy wiejskiej w Małaszewiczach warsztaty tańca Break Dance. Dodatkową atrakcją był bezpłatny wyjazd dla dzieci i młodzieży do kina Merkury w Białej Podlaskiej na film animowany pt. „Gang wiewióra”, w którym uczestniczyło ponad 40 osób.

Aby tradycji stało się zadość w siedzibie Urzędu w Sali Konferencyjnej zorganizowany został Bal Przebierańców. Zabawę poprowadził znany i lubiany Dj FanTomasz, który wprowadził masę pozytywnej energii. Podczas imprezy odbył się szereg zabaw indywidualnych i grupowych oraz konkursów. Dla wszystkich małych uczestników balu, rodziców oraz opiekunów przygotowany został słodki poczęstunek, owoce, napoje oraz kawa i herbata. Na zakończenie dla wszystkich przebierańców Organizatorzy przygotowali upominki. Uwieńczeniem tegorocznych ferii było pełne atrakcji, niespodzianek i niesamowitych wrażeń NOCowanie w byłej siedzibie Ośrodka Kultury w Koroszczynie, które trwało od piątkowego wieczoru 13 lutego do godz. 10.00 dnia następnego.

Wszystkim, którzy wzięli udział w zajęciach i atrakcjach przygotowanych przez Gminne Centrum Kultury Organizatorzy serdecznie dziękują, a tych, którzy nie skorzystali z oferty gorąco zapraszamy w przyszłym roku, naprawdę warto!

>>> GALERIA ZDJĘĆ - WYJAZD DO KINA W BIAŁEJ PODLASKIEJ <<<
>>> GALERIA ZDJĘĆ - BAL PRZEBIERAŃCÓW <<<