MIKOŁAJKI W GMINIE TERESPOL

Kliknij aby powiększyćW minioną niedzielę 4 grudnia 2016 r. w Urzędzie Gminy Terespol obchodziliśmy wielkie święto - imieniny Mikołaja! W związku z tym postanowiliśmy zaprosić wszystkie dzieci z Gminy Terespol, aby wspólnie uczcić ten wyjątkowy dzień. Organizatorami Mikołajek był św. Mikołaj oraz Gminne Centrum Kultury, natomiast współorganizatorami Radni i Sołtysi Gminy Terespol.

Kliknij aby powiększyćFrekwencja zaskoczyła wszystkich, nawet Pan Wójt przyznał, że tylu gości w Urzędzie Gminy jeszcze nie było. Wiele radości przyniosła zabawa z Mikołajką i Reniferkiem, a pięknie mieniące się w świetle kolorofonów bańki oraz piana imitująca śnieg wprowadziła niesamowity magiczny klimat. W programie znalazły się również warsztaty ozdób świątecznych. Każdą samodzielnie wykonaną ozdobą dzieci dekorowały choinkę, która obecnie stanowi piękną świąteczną wystawę prac w holu głównym urzędu. Dodatkowo dla uczestników Mikołajek przygotowany był poczęstunek, natomiast rodzice i opiekunowie mogli zrelaksować się w mini kafejce. Oczywiście nie mogło tego dnia zabraknąć głównego solenizanta – św. Mikołaja, który obdarował upominkami ponad 300 dzieci zebranych w budynku UG Terespol. Na zakończenie dla najwytrwalszych odbyła projekcja filmu familijnego pt. „Gdzie jest Mikołaj?”.

Kliknij aby powiększyćDrogie Dzieci!

Święty Mikołaj ma nadzieję, że zabawa była niezapomniana, a wszyscy zawsze są tacy grzeczni, wspaniali i radośni jak na Imprezie Mikołajkowej. Pozdrawia wszystkich ciepło i świątecznie, życzy niesamowitych przygód, spełnionych marzeń oraz odrobiny magii i obiecuje, że już niedługo znowu Was odwiedzi!

Organizatorzy serdecznie dziękują za włączenie się w organizację, pomoc oraz obecność na Imprezie Mikołajkowej Radnym i Sołtysom Gminy Terespol, Paniom: Annie Puzaitis, Jolancie Gawryluk, Kamili Korneluk, Anecie Domańskiej; Panom: Łukaszowi Dragunowi, Gabrielowi Gryciukowi, Jarosławowi Wasilowi i Pawłowi Kondrackiemu, oraz Pracownikom Referatu Gospodarki Komunalnej UG Terespol.

Magdalena Jaszczuk